Wybierz termin pobytu

Przyjazd
Wyjazd

Dojazd

DLA PODRÓŻUJĄCYCH SAMOCHODEM
 

Trzeba pamiętać, że apartamenty znajdują się w strefie A Starego Miasta z zakazem wjazdu i postoju samochodów nieuprawnionych.
 
Parking płatny bez możliwości rezerwacji jest możliwy na sąsiednich ulicach, najbliższy znajduje się na ul.: św. Gertrudy / Franciszkańskiej / Sarego / Starowiślnej.
 
Wynajem naszych apartamentów to wygodny dostęp do śrdoków transportu w mieście. Najbliższy postój TAXI / Pl. Dominikański, ul. Sienna/ i przystanek tramwajowy to Plac Wszystkich Świętych - tram. nr 1, 2, 6, 8, 13

 

DLA PODRÓŻUJĄCYCH AUTOKAREM
 

Jeżeli podróżują Państwo autokarem to można skorzystać z wyszukiwarki połączeń autobusowych pod linkiem:http://www.mda.malopolska.pl/pl Z dworca można dotrzeć do apartamentów na piechotę w 15 min.

 

DLA PODRÓŻUJĄCYCH POCIĄGIEM
 

Jeżeli podróżują Państwo pociągiem mogą Państwo skorzystać z wyszukiwarki połączeń kolejowych pod linkiem: http://www.rozklad-pkp.pl

 

DLA PODRÓŻUJĄCYCH SAMOLOTEM
 

Jeżeli podróżują Państwo samolotem można odwiedzić stronę lotniska http://www.krakowairport.pl/ by sprawdzić wszystkie środki transportu do miasta.
 
Można też skorzystać z transferu z lotniska lub na lotnisko. Koszt jednego przejazdu to 120 zł - 140 zł, w zależności od liczby osób. Kierowca zawiezie Państwa bezpośrednio z lotniska do apartamentu lub z apartamentu na lotnisko. Jeżeli są Państwo zainteresowani tą usługą prosimy wcześniej przesłać do nas numer lotu oraz godzinę planowanego lądowania.
 
design by : LEMONPIXEL.pl
przewodnik po okolicy