Wybierz termin pobytu

Przyjazd
Wyjazd

O nas

Wasze zadowolenie jest naszą pasją!

Ciągle się doskonalimy by sprostać oczekiwaniom naszych gości, których zadowolenie i miły, niczym niezakłucony pobyt są dla nas priorytetem. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

OK Apartments oferuje Państwu apartamenty w sercu Starego Miasta, które swoim specyficznym klimatem potrafi oczarować niejednego turystę. To tutaj, na Rynku Głównym zwsze coś się dzieje i jesteś w centrum wydarzeń.
 
OK HOME Apartments znajduje się zaledwie 8 minut spacerkiem od Rynku głównego, a dysponuje czteroma apartementami w przystępnych cenach na każdą kieszeń. Nie zapominajmy jednak, że sąrównież kompletnie wyposażone i wygodnie urządzone.

OK KAZIMIERZ Apartments to dzielnica klubów, restauracji, pubów, ale i pełna historii. Tutaj spacerując czujesz czas, który przeminął. Tutaj smakujesz oryginalnych i smacznych potraw. Tutaj poznajesz nowych ludzi i może zawierasz nowe przyjaźnie.

Doskonała lokalizacja apartamentów jest niewątpliwie jednym z naszych największych atutów. Stąd blisko jest zarówno do instytucji o charakterze biznesowym, jak i do największych atrakcji turystycznych Krakowa. W pobliżu znajduje się również bogaty wachlarz restauracji, których smaki potrafią rozbudzić zmysły. Zaś na spragnionych emocji życia nocnego czekają kluby i puby tętniące świetną muzyką i miłym towarzystwem.

 

OK Apartments to

  • apartamenty turystyczne na krakowskim Starym Mieście,
  • duża powierzchnia apartamentów, poczucie swobody i komfortu,
  • pełne wyposażenie apartamentu, w tym aneksu kuchennego,
  • darmowy dostęp do internetu i bogaty pakiet programów telewizyjnych,
  • usługi na najwyższym poziomie,
  • szybki check-in i check-out na życzenie,
  • transfer z lotniska i na lotnisko,
  • alternatywa dla pokoi hotelowych,
  • zawsze atrakcyjne ceny.
 


Przyjaciele

Emilia Nowak to wspaniała kobieta, artystka, która w swoim życiu nie znosi nudy. Maluje, pisze książki, które zostały już wydane, a w wolnych chwilach zwiedza świat, bo cóż może być lepszego od emocji podróżowania i odkrywania nowych lądów, ludzi i kultur.

Jest nam niezmiernie miło, że choć poznaliśmy się wiele lat temu to nasza znajomość przetrwała i może owocować współpracą.
 

Jej wspaniałe obrazy zdobią już wnętrza OK Apartments w Krakowie i można je kupić na miejscu. Zaś bezpośrednio u Emilii również można kupić obrazy, ale i także złożyć indywidualne zamówienie, które zostanie wykonane starannie i zgodnie z życzeniem. Takie dzieło będzie zachwycać każdego przez długi czas.
 

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.aylimecavon.com, gdzie dowiecie się więcej o życiu i twórczości Emilii.
Polecamy sklep  www.uniclair.pl
Każde zamwienie od 100zł jest wysyłane GRATIS!
design by : LEMONPIXEL.pl
przewodnik po okolicy